לוגו

לישיבות הנהלה או פגישות עסקים: חדרי הישיבות בנתניה מחכים לכם

ישיבות במשרד צפוף עלולות להיות פחות נעימות לכם ולעובדים שלכם, כך שאם אין לכם חדר ישיבות במשרדים שלכם להשכיר חדר ישיבות זה ראיון נפלא. ובדיוק בשביל זה יש את dogether – הם מציעים חדרי ישיבות מרווחים, מעוצבים, נעימים ומאובזרים בנתניה. אז מדוע לשכור חדר ישיבות זו ההחלטה המדויקת עבורכם?

משנה מקום משנה מזל

ככל הנראה העובדים שלכם מתבקשים לבצע את אותן המשימות באותו חלל עבודה יום אחר יום, אז זה מאוד הגיוני שהם ירגישו פחות אנרגטיים ויצירתיים. מצד אחד, שגרה קבועה מעניקה תחושת בטחון אך היא גם עלולה לדכא יצירתיות. לכן קיום ישיבה בחדר ישיבות קטן, או בתוך המשרד עלולה לגרום לעובדים שלכם להיות חסרי סבלנות. מנגד, אם תשכירו חדר ישיבות מרווח ויפה, כמו זה של dogether, תוכלו לספק חוויה אחרת לעובדים שלכם.

תאמו פגישה בחדר ישיבות חיצוני ותגדילו פרודוקטיביות

בישיבות במשרד העובדים צריכים לנסות להתעלם מהסחות דעת, כמו למשל הניירת שעל השולחן, שיחות הטלפון מהחדר הסמוך ועוד. חדר ישיבות גדול הממוקם הרחק מהמשרד יאפשר לעובדים להירגע  ולהיות מרוכזים בכם ובמה שיש לכם לומר, וכאשר תחזרו למשרד תקבלו עובדים הרבה יותר קשובים ופרודוקטיביים.

 

 

צרו היכרויות בין עובדים ועודדו שיתוף פעולה

ישיבות מקצועיות הן הזדמנות להכרות בין העובדים שלכם. הישיבות מפגישות בין עובדים מתפקידים שונים, וממחלקות שונות, ויוצרים שיתופי פעולה נהדרים ביניהם. בעידן של עבודה מרחוק קשה ליצור קשרים חברתיים בין העובדים, וחדר ישיבות גדול מציע שפע של מקום לעובדים לעשות "מינגלינג", כלומר להתערבב ולהכיר אחד את השני. המרחב הלא מוכר מקדם את הרעיון שמדובר במפגש ייחודי, ולא סתם עוד מפגש, מה שמעורר אצל העובדים שלכם פתיחות ורצון להכיר אנשים חדשים.

פרזנטציה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת

אם תשכרו חדר ישיבות גדול עבור ישיבה מחלקתית, או עבור כל מטרה אחרת, תוכלו להציע לעובדים שלכם את פרזנטציה המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת. בחדרי הישיבות במשרד שלכם יש טכנולוגיה זמינה, אך בדרך כלל בחדרי ישיבות ייעודיים יש מכשירים חדשים יותר שיכולים לשפר משמעותית את הפרזנטציה שלכם – כמו למשל מקרנים משוכללים ומסכים גדולים. בעזרת אמצעים אלו תוכלו להעביר לעובדים שלכם את המסר בצורה ברורה ומקצועית יותר.

חדר ישיבות גדול מספיק לכל העובדים שלכם

חדר ישיבות קטן מאפשר לכם לארח רק מספר קטן של עובדים, מה שאומר שלא תוכלו לקיים ישיבות עם כלל העובדים, או שתקיימו אותן בחלל צפוף שלאף עובד לא נעים לשהות בו. מנגד, השכרת חדר ישיבות גדול יעניק לכם את ההזדמנות לקיים פגישה של כל עובדי החברה, כך גם תחסכו זמן – כלומר לא תצטרכו לקיים כמה פעמים את אותה ישיבה, וגם כאמור, תגרמו לכל עובדי החברה להיפגש ולהכיר.

חדרי הישיבות של  dogether – כל מה שצריך לדעת

חדרי הישיבות של dogether הם חדרים חדשניים, מאובזרים, נעימים ויפים – לחצו כאן והתרשמו בעצמכם. מדובר במספר רב של חדרי ישיבות, כך שתוכלו לבחור את החדר בהתאם לגודל ולתקציב מסוים. החדרים זמינים שבעה ימים בשבוע, כל שעות היממה. בנוסף, בעת השכרת החדר תקבלו שירות מקיף מהחברה, כולל פקיד קבלה שיקבל אתכם וילווה אתכם לחדר, ועד איש טכני שיסייע לכם לתפעל את המצגת או כל דבר אחר שאתם זקוקים לו.

בשורה התחתונה,

להשכרת חדר ישיבות יתרונות רבים – ביניהם עידוד יצירתיות של העובדים שלכם, היכרות בין עובדים ושיתופי פעולה, "שבירת שגרה" ועוד. אז אם אתם מעוניינים להפסיק לקיים ישיבות בחדר ישיבות קטן או במשרד שלכם, השכרת חדר ישיבות של dogether זו הבחירה המדויקת עבורכם.

נגישות