לוגו

גיוס תרומות לעמותות מעולם לא היה פשוט יותר: הכירו את הפלטפורמה של אטלס

גיוס כספים הוא היבט חיוני של ארגונים ועמותות ללא מטרות רווח, שכן הוא מספק את המשאבים הדרושים לביצוע המשימות ולתמיכה במטרות בטווח הקצר והרחוק. כפי שאתם בוודאי יודעים כמנהלי עמותה, שיטות מסורתיות לגיוס כספים יכולות לגזול זמן יקר שמקשה על סיום הגיוס, ובהתאם לכך קידום של פעילות במסגרת העמותה או הארגון. בעידן הדיגיטלי של ימינו, גיוס כספים מקוון הפך לפופולרי יותר ויותר, ומציע דרך יעילה לעמותות לאסוף תרומות ממאגר גדול יותר של תומכים. הפלטפורמה של אתר אטלס היא פלטפורמה אינטרנטית המאפשרת לכם לקבל את המענה לו אתם זקוקים, באופן נגיש ובסיוע מצד אנשי מקצוע המתמחים בתחום. כל מה שצריך לדעת על אטלס – בכתבה הבאה.

גיוס כספים דרך אטלס – כל מה שרציתם לדעת

על מנת לבנות בסיס איכותי לטובת גיוס מקורות מימון, אפשר ואף רצוי להיעזר בפלטפורמות אינטרנטיות כמו למשל הפלטפורמה של אתר אטלס. מדובר בחברה אשר החליטה להגדיל את תרבות הנתינה בישראל, וזאת על ידי קידום של מערכת ממוחשבת המאפשרת לייעל את תהליך העבודה ובהתאם לכך גם לחסוך זמן יקר בתהליך של גיוס כספים לעמותות. פעילות חברתית חשובה כמו גיוס כספים הופכת לקלה יותר בזכות המערכת המאפשרת לכם להוסיף לארגון או לעמותה יכולת גיוס חדשות. הכלי שאותו הצליחו לפתח בחברה מעניק יכולת לגייס כספים באופן עצמאי, באמצעות חשיפה לאלפי מקורות מימון. דרך המערכת תוכלו לקבל מידע אודות פרופילים עדכניים של קרנות התומכות בעמותות וארגונים מכל רחבי העולם, לצד מידע אודות מכרזים, קולות קוראים וכן תמיכה ממשלתית.

היתרון של המערכת נובע בין היתר בשל סוכן חכם אשר מרכז בעבורכם את כל הזדמנויות התמיכה בהתאם לתחום העניין שבו העמותה או הארגון פועלת, ובהתאם לכך לנהל את תהליך הגיוס באופן יעיל ותוך חיסכון משמעותי בזמן. מדובר בדרך נהדרת להוביל לקידום של הליך גיוס המתבצע דרך אתר מוביל בתחומו, ובליווי מצד מומחים לתחום.

 

 

מאגר מידע נגיש – בלחיצת כפתור

אם בעבר התחום של גיוס כספים היה מתבצע בדרך מסורתית כמו למשל מעבר מדלת לדלת, הפקה של ימים מיוחדים ועוד, כיום ניתן להיעזר בשירות מקצועי כפי שמציעה חברת אטלס. את החברה הקים אור בן שושן מתוך מטרה להקל על משימת גיוס הכספים, וביחד עם צוות חדור אמונה הושק מאגר המידע המבוסס על ידע אנושי וכן פיתוחים טכנולוגיים מרשימים. הצוות של החברה מורכב מיזמים ואנשי מחקר ופיתוח אשר מלווים אתכם לכל אורך הדרך, כאשר לאורך השנים הצליחו בחברה לסייע לארגונים וכן עמותות להשלים את תהליך הגיוס. כיום החברה היא שחקנית משמעותית בעולם גיוס הכספים, בייחוד על רקע ההבנה כי באמצעות הקדמה האינטרנטית, ניתן ליצור שינוי משמעותי ביכולת לגייס את הכספים במהירות, ובהתאם ליעדים.

לסיכום

דרך אתר אטלס תוכלו לקצר ואף לייעל את תהליך גיוס הכספים, כל זאת בזכות פלטפורמה אינטרנטית שבמסגרתה ניתן להיעזר בכלים טכנולוגיים שנועדו לסייע לכם להגשים את המטרות, במסגרת לוחות הזמנים שנקבעו מראש ותוך שימת דגש על איתור של מקורות מימון איכותיים. לקבלת פרטים נוספים אודות גיוס כספים, זה הזמן להיכנס לאתר אטלס, שם תוכלו לקבל לא רק פרטים אודות הליך הגיוס אלא גם לנהל אותו בטכניקה חדשה ובעלת ערך מוסף שגם חוסכת זמן ומאמץ, כחלק מניהול מלא של גיוס כספים המתבצע בדרך טכנולוגית מתקדמת, כפי שמגיע לידי ביטוי באטלס.

נגישות