לוגו

עמותת משאלות מגשימה חלומות: הכירו את פעילותו המרגשת של הארגון

לכל אחד מאיתנו יש חלום ומשאלה פרטית משל עצמו, והגשמתם יכולה בהחלט לגרום לנו חוויה יוצאת דופן, מרגשת ומספקת. הגשמת משאלות הופכת לעוצמתית במיוחד, הן עבור המקבל והן עבור הנותן, כשמדובר במשאלות של אנשים וילדים חולים ובעלי צרכים מיוחדים. בנקודה זו, כדאי שתכירו את עמותת משאלות.

מה המשאלות שלכם?

לכולנו, ילדים ומבוגרים כאחד, ישנם חלומות ומשאלות שונים ומגוונים – מפגש מרגש עם דמות אהובה, ביקור באתר מיוחד, טיול מהנה וחוויתי ועוד, כאשר חלק מהחלומות והמשאלות אכן יישארו בגדר חלום רחוק, אך חלק לא מבוטל מהם, בהחלט ניתן יהיה להגשים, בין השאר בעזרת עמותת משאלות שהציבה לעצמה מטרה להגשים חלום לכל ילד חולה.

הגשמת משאלות – מה זה גורם לנו?

הגשמת חלומות, גדולים וקטנים, גורמת לנו להרגיש שהכל אפשרי ושאנחנו יכולים להמשיך לחלום, כי מי יודע מה יהיה החלום הבא שיתגשם לנו? האמונה כי כל חלום יכול להתגשם יוצרת אצלנו תחושות של שמחה, התרגשות ותקווה לעתיד, תחושות אשר מלבד השפעתם הנקודתית על מצב הרוח שלנו, תורמות גם לבריאותנו והיכולת שלנו להתמודד עם מצבים מאתגרים.

הגשמת משאלות גם במציאות חיים מאתגרת

לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים כדי להגשים את החלומות והמשאלות שלנו הוא, לקחת פסק זמן משגרת החיים שלנו ולהקדיש קצת זמן לעצמנו ולחלומות שלנו. אך ישנם אנשים שעבורם, הגשמת חלומות זה הרבה מעבר לפסק זמן בחיים, כמו אנשים וילדים חולים במחלות כרוניות ובעלי צרכים מיוחדים.

מציאות החיים המורכבת של אותם אנשים וילדים, מצליחה לאתגר אותם באופן יום – יומי, כך שלעיתים החלומות שלהם מסתכמים במשאלות לב פשוטות למדי, כמו משחק, טיסה למדינה רחוקה, חגיגת אירוע יום – הולדת / בר מצווה ומשאלות נוספות, אשר לעיתים יכולות להפתיע אותנו בפשטות שלהם.

 

 

כיצד מגשימים משאלות וחלומות?

הגשמת חלומות לילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים וכן אלו המתמודדים עם מחלות שונות, היא משימה מאתגרת למדי, הדורשת היערכות מוקדמת והתאמת הפעילות לצרכים והמאפיינים של החולם. לעיתים, מדובר בפרויקט לוגיסטי של ממש, הדורש תכנון מקיף וכרוך בהוצאות כספיות נלוות.

התכנון הלוגיסטי וההוצאות הכספיות יכולות בהחלט להוות מכשול בדרך להגשמת החלומות, אך אנשים חולמים אף פעם לא מוותרים ובאמצעות מתנדבים ופעילים מכל תחומי החיים, ניתן למצוא עמותות רבות הפועלות לקשר בין המתנדבים והתורמים לבין החולמים, כך שכל הצדדים מרוויחים, הן הצד הנותן, הנהנה מחוויית נתינה מיוחדת ומספקת והן המקבל, הנהנה מהגשמת חלומותיו ומרגעים של שמחה ואושר.

כיצד ניתן לתרום לפרויקטים של הגשמת משאלות?

כדי לתרום לפרויקטים של עמותת משאלות ולאפשר לילדים, בני נוער ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים ומחלות כרוניות להגשים את חלומותיהם, תוכלו לבחור באפשרויות הבאות:

התנדבות

התנדבות בפרויקטים של הגשמת חלומות תאפשר לכם להרגיש את חווית הנתינה במלוא עוצמתה. אנשים שמחים, אוהבי אדם ובעלי רגישות, יכולים להתאים במיוחד להנעת הפרויקטים ולהגשמת אינסוף חלומות.

תרומה כספית

במידה ואין לכם את הזמן או היכולת להתנדב ולחוות מקרוב את פעילות עמותת משאלות, תוכלו לסייע לפעילות גם באמצעות תרומה כספית, היכולה להתבצע במגוון דרכים – טלפונית, העברה בנקאית, דרך האינטרנט ועוד.

עמותת משאלות – נעים להכיר

עמותת משאלות היא עמותה הפועלת להגשמת משאלות לילדים, בני נוער ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים ו/או מחלות כרוניות, תוך יצירת חיבור בין מתנדבים ואנשים בעלי יכולת נתינה עצומה לבין מגוון אפשרויות של הגשמת חלומות.

בנוסף, עמותת משאלות מסייעת בלימודים לילדים מוגבלים, עורכת פעילויות שמחה ותקווה לילדים בעלי צרכים מיוחדים, פועלת לפיתוח כישרונות ויכולות רגש, בדגש על נגינה ומוזיקה ועוד. אז אם גם אתם אוהבים לחלום ולתת מעצמכם, אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

לסיכום,

לכולנו יש חלומות, ובמיוחד לילדים. עמותת משאלות מסייעת לילדים חולים להגשים את חלומותיהם, ומלווה אותם ומעודדת אותם בדרך להחלמה.

נגישות