לוגו

מחפשים עורך דין לאזרחות פורטוגלית? הכירו את משרדו של דרור חייק

הוצאת דרכון פורטוגלי הפכה למשימה בעבור לא מעט ישראלים, בשל ההבנה כי קבלת הדרכון מקנה שפע של יתרונות – מעבר חופשי בין מדינות האיחוד האירופי, כניסה לארה"ב ואוסטרליה ללא צורך בהנפקה של ויזה, עבודה ומגורים בפורטוגל ועוד. אם גם אתם נמצאים בעיצומו של התהליך או בדיוק מחפשים עורך דין שידע לסייע בשלבים הראשונים, זה הזמן להכיר את משרדו של עורך הדין דרור חייק. מה תוכלו לקבל במסגרת השירות? כל הפרטים בכתבה הבאה.

ליווי לקבלת אזרחות – מדוע הוא הכרחי?

בשביל לקבל דרכון פורטוגלי צריך לעבור דרך שאיננה פשוטה, ואף מורכבת. מאחר ויש דרישות ותקנות ונדרש לעמוד בכל התנאים הנדרשים, יצירת קשר עם עורך דין מוכר כמו דרור חייק מהווה הזדמנות לקבל מעטפת מקצועית לכל אורך הדרך. למעשה, דרור חייק הינו בעל מקצוע מנוסה, עם רקע של שנים רבות בתחום אזרחות זרה. השירות אותו המשרד שלו מציע יכול לסייע לכם לנווט בביורוקרטיה ולהימנע מכל מכשול או עיכוב אפשרי, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בהליך ארוך הדורש ידע מקצועי נרחב. בנוסף, באמצעות הליווי המשפטי, אפשר לבצע את כל השלבים בתהליך באופן יעיל, זאת על רקע הניסיון ארוך השנים וכן ההקפדה על מתן של דגש בכל הקשור לניהול קבלת הדרכון, החל מבדיקת הזכאות הראשונית (המתבצעת על בסיס של איתור שם המשפחה ברשומות של הקהילה היהודית) ועד לתרגום של מסמכים שאותם נדרש להגיש, לטובת קידום ההליך.

ליווי מצד עורך דין מוכר ומנוסה כמו עו"ד דרור חייק מהווה דרך מצוינת להתכונן לקראת הליכים משפטיים הקשורים לבקשת, כמו גם להישאר במעקב לכל אורך הדרך, עד לקבלת האזרחות, באם נמצא כי אתם עומדים בתנאים שהגדירה ממשלת פורטוגל.

 

 

שירות מקצועי לכל אורך הדרך

משרדו של עורך הדין דרור חייק הוקם בשנת 2003, כאשר למשרד יש שני סניפים בעיר תל אביב ובעיר חיפה. חלון ההזדמנויות לקבלת אזרחות פורטוגלית הצטמצם באופן משמעותי לאור ביקוש הולך וגובר, ועל כן באמצעות יצירת קשר עם משרדו של עורך הדין דרור חייק, ניתן לנצל את קשרי העבודה ההדוקים עם הרשויות במדינת פורטוגל וכן בעלי מקצוע כמו למשל עורך דין, עורך דין נוטריון וכן מתורגמנים לטובת השלמת כלל ההליכים להנפקה של דרכון. היתרון של משרדו נובע בין היתר בשל הקפדה על שירות לקוחות איכותי ואמין המבוסס על יחס אישי, וכן שקיפות מלאה לכל אורך התהליך. לכל אורך הדרך תקבלו עדכונים שוטפים וכן ייצוג משפטי בכל הערכאות הרלוונטיות לתהליך הוצאת אזרחות, וקבלת דרכון. כמי שהצליח לסייע ללקוחות רבים, אין ספק כי פנייה כבר עכשיו היא בעלת השפעה חיובית על היכולת שלכם לקבל מענה הוליסטי, החל משלב הגשת הבקשה הראשונית ועד לקבלת הדרכון הפורטוגלי.

לסיכום

יצירת קשר עם משרדו של עורך הדין דרור חייק היא בעלת השפעה חיובית על היכולת שלכם לקבל ליווי וסיוע, לטובת הנפקה של דרכון וקבלת אזרחות פורטוגלית. הצוות המקצועי של המשרד ידאג להעניק מעטפת משפטית מלאה, החל מתרגום של מסמכים וחתימה על ידי עורך דין נוטריון ועד לביצוע של מעקב אחר התקדמות ההליך, עד לקבלת הדרכון. באתר הרשמי של המשרד ניתן לקבל פרטים נוספים אודות ההליך וכן להשאיר פרטים, כל זאת לטובת קידום הליך שבמסגרתו גם אתם תוכלו לקדם הליך של הנפקת דרכון פורטוגלי, ובהתאם לכך להפוך לקבל אזרחות במדינה ליברלית ומתקדמת כמו פורטוגל.

נגישות