לוגו

בכל הקשור לייצור מוצרי פלסטיק בהזרקה  – פונים למומחים!

הפלסטיק הוא חומר גלם מעולה, אשר יאפשר לכם להוזיל עלויות ולקבל בדיוק את המוצרים שבהם אתם מעוניינים. אך בכדי להפיק את המיטב מכך, חיוני לפנות למומחים. אם אתם בעלי עסקים שמחפשים מוצרים חדשניים בתחום הפלסטיק, היכן תקבלו את שירותי הייצור המתקדמים ביותר? מה זה אומר בפועל, ברמה הטכנית, ייצור בהזרקה? ומבחינה עסקית – מה זה נותן לכם?

מחומר גמיש, לייצור גמיש

הפלסטיק הוא חומר "פלסטי", כלומר ניתן לשינוי בהתאם לצורך. תכונה זו, הופכת אותו לחומר שימושי ביותר במסגרת תהליכי ייצור שונים. כמובן, לא מדובר בחומר טבעי, אלא מלאכותי. פירוש הדבר, שניתן ליצור לו כל הרכב רצוי, בהתאם לתכונות שתרצו לתת לו. כך שהחומר "גמיש" מבחינתכם, גם בתכנון שלו כחומר, גם בייצור המוצרים בעזרתו (באופן שנתאר עוד מעט) וגם בתועלות שתקבלו ממנו. עבודה עם מומחים ברמה גבוהה, תאפשר לכם לנצל כל זאת. אנו מדברים (וממליצים!) על חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק, אשר מציעה את כל הדרוש בנושא הזרקת פלסטיק. כמו כן, החברה מציעה מגוון שירותים בתחום התבניות, עליהם תקראו עוד מעט. תבניות והזרקה הם שני דברים אשר הולכים ביחד. אך התמונה הגדולה, גדולה עוד יותר – אצל חברה זו, אתם מקבלים פתרון שלם מספק אחד. כולל אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה.  פלסטיק נדרש לעתים למטרות מיוחדות, כגון מוצרים רפואיים או מוצרים שבתוכם ישולבו רכיבי אלקטרוניקה. מוצרים כאלה, מעלים דרישות מיוחדות מבחינת הייצור. תהליכי הייצור בחברה מותאמים לכך, כולל עבודה על פי תקנים מקובלים ותוך הקפדה גבוהה במיוחד על איכות הייצור. אגב, נקודה חשובה, היא שישר פלסטיק פונה לארגונים גדולים בלבד, כלומר לא לעסקים קטנים.

 

 

הזרקת פלסטיק, בקצרה

הזכרנו קודם "הזרקת פלסטיק". ההסבר לכך פשוט למדי: פלסטיק נוזלי, מוזרק לתבניות שיוצרו במיוחד לפי תכנון המוצר המבוקש. הפלסטיק מתקשה ואתם מקבלים במדויק את המוצר שרציתם. לשם כך, דרושות גם תבניות מתאימות, שלתוכן הפלסטיק יוזרק. הרעיון כאמור פשוט למדי, אך מסביבו טכנולוגיה מתקדמת ומומחיות רבה. יש לא מעט לעשות לפני ואחרי תהליך ההזרקה.

שירותי החברה – סקירה מהירה

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה לכם בין השאר

  • שירותי תכנון עיצוב – מי יעצב את המוצר שלכם בפלסטיק? מי יבצע "תכן הנדסי"? ומי יפתח את התבניות שדרושות להזרקה? כן, הכל מוצע באותו מקום. כבר שלבים מקדימים אלה, זמינים כחלק מהשירותים של ישר תעשיות פלסטיק.
  • צביעה מתקדמת – מוצרי פלסטיק ניתנים לגימור בדרכים רבות. אחד ההיבטים הנפוצים והבולטים ביותר לכך, מהווה הצביעה. מעבר לבחירת צבעים פשוטה, ניתן לבחור גם אפשרויות מתקדמות בהקשר זה. למשל צביעה מוליכה, אשר מאפשרת לנטרל הפרעות אלקטרומגנטיות, ללא צורך בפתרון הרגיל של סיכוך. אפשרויות נוספות מעניינות, הן הדפסה על משטחים לא ישרים בשיטת tampon printing וכן הדפסות רשת ("הדפסות משי”).
  • עיבוד שבבי – ישנם מצבים, בהם נדרש שלב עיבוד נוסף לחלק הפלסטיק שיוצר. עושים זאת באמצעות עיבוד שבבי. גם בהקשר זה ישר מציעה שירותים מתקדמים, עם מכונות CNC משוכללות וחדשניות.
  • הרכבות – מוצרי הפלסטיק עשויים להיות מבוססים על חלק אחד. אבל במקרים רבים אלה כמה חלקים, אשר מרכיבים מכלול שלם. ישר מציעה גם שירותים לשלב מתקדם זה של הייצור, כגון הרכבות אלקטרו מכאניות, הלחמות אולטרה סוניות, החדרת אינסרטים ועוד.

לסיכום

בעזרת י.ש.ר תעשיות פלסטיק, תקבלו טיפול ברמה של מומחים בכל הקשור לצורכי הייצור שלכם בפלסטיק. לא בכל יום מייצרים מוצר חדש, אז מוטב לעשות זאת בצורה הטובה ביותר עבורכם!

נגישות