מחוללות בכרמים

פסטיבל נשי לט"ו באב

פסטיבל מחוללות בכרמים חוגג עשור

בין השרידים העתיקים של שילה הקדומה מתרחשת מזה עשור, חגיגה נשית המשלבת בין העתיק והחדש, בין מוזיקה ותנועה, חגיגה שממש לא תרצו לפספס. פסטיבל “מחוללות בכרמים” מזמין אתכן, בנות, אחיות,

אימהות ונשים, לחגוג את חג האהבה התנ״כי הקדום, הרי הוא ט”ו באב, בחגיגת העצמה נשית, תנועה ומחול, עם הופעות מוזיקה ומחול ושלל סדנאות מחול בכל הסגנונות.

הפסטיבל מזמין אתכן לחגוג את חג האהבה ממש במקום שבו התקיימו המחולות ההיסטוריים המתוארים בספר שופטים – בין שרידיה של שילה הקדומה, אשר שימשה בתקופת המקרא המרכז הדתי-פולחני של בני ישראל. במת הפסטיבל התהדרה בחלוף השנים במופעים בלתי נשכחים של זמרות ישראליות מובילות, דוגמת דין דין אביב, יובל דיין, מירי מסיקה, גלי עטרי ועוד רבות. אז פתחו יומנים ושריינו את ה 26.7 – ט”ו באב.

מה בתוכנית הפעם? מחולולם ומופע של הזמרת נרקיס

השנה לראשונה נקיים מחול המונים- מחולולם– אלפי נשים בלבן רוקדות את אותו ריקוד סוחף, תנועות פשוטות שביחד יוצרות ריקוד מרהיב. על הבמה המרכזית תעלה לאחר מכן הזמרת “נרקיס”- עם מופע מלא מאלבום הבכורה שהוציאה לאחרונה. מי שעוקב אחרי היוצרת יודע שהשירים שלה הם חלק בלתי נפרד מחוויות החיים שעברה, התמודדה וניצחה, דרך הסתכלות ולמידה מהמסע של חייה.

נרקיס, אחת הזמרות המסקרנות המושמעות כעת ברדיו. בימים אלו הוציאה את אלבום הבכורה, ״בוא נדבר אמת״, שכולל 9 שירים אותם כתבה והלחינה. המוזיקה שלה היא כמו תפילה המתאימה כל כך לנופים הפסטורליים של שילה, ולמקום שבו התפללה חנה לבן, מקום המשכן.

מחולולם- מחול המונים

השנה, לכבוד חגיגות העשור לפסטיבל, לראשונה יתקיים מחול אחד ענק- מחול המונים. כל המשתתפות יגיעו לבושות לבן, ילמדו את תנועות הריקוד ואז יבצעו אותו בריקוד אחד משותף, המחבר בין כולן, בלי צורך לדעת לרקוד.

את הריקוד ההפקה תערוך לקליפ מושקע המתעד את החוויה העוצמתית ותוכלו לעקוב אחרי הפרסומים ולשתף אותו עם המשפחה והחברים.

לא רק מופעים תמצאו בפסטיבל- תוכלו לטעום גם מהאתר הארכאולוגי בו מתקיים האירוע ולצפות בהולוגרמת המשכן ולסייר באתר המרשים, בנוסף יעמדו לרשות המשתתפות בית קפה ויריד אומניות.

כמה זה עולה לכן?

מחיר הכרטיס הוא 55 ₪ בלבד! המחיר כולל את הכניסה למיצגים, מחול ההמונים- מחולולם והמופע המרכזי של נרקיס.

איך מגיעים?

מארגני פסטיבל ״מחוללות בכרמים״ חשבו על הכול, וגם להסעות דאגו לכן. תוכלו להגיע ללא מאמץ מתל אביב, ראש העין או ירושלים בהסעה מסודרת, שגם תיקח אתכן חזרה לנקודת האיסוף עם סיום האירוע, בעלות של 45 ₪ בלבד.

אז קדימה: זו ההזדמנות שלכן לצאת במחולות, ולחגוג יחד עם עוד אלפי נשים את חג האהבה המקראי ואת אהבתכן למחול ותנועה, באחד המקומות היפים והמרגשים ביותר בארץ. זו חוויה שתישאר איתכן עוד שנים רבות.

 

נשמע חלומי? לפעמים חלומות מתגשמים.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים: http://cramim.go-festival.co.il

 


אינסטגרם

Something is wrong.
Instagram token error.

פייסבוק

© תיירות חבל בנימין, כל הזכויות שמורות | פיתוח תוכן: המתכנה | תנאי שימוש